boksy dachowe

W jaki sposób wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno minął to tak w samej rzeczy każda pora jest idealna na to by zażyć odrobinę odpoczynku oraz zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wycieczkę z rodziną nieraz zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku należałoby jest zainwestować w box samochodowy, innymi słowy doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się pytanie, czym trzeba się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy wybrać, by cieszyć się spokojną i wygodną jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

boksy dachowe Northline

Dobry dobór samochodowego kufra

Ażeby box samochodowy był udanym zakupem, którego nie będziemy żałować trzeba wziąć pod szczególną uwagę parę ważnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie wypada ogłosić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z każdym typem samochodu w takim razie w pierwszej kolejności trzeba się dowiedzieć czy te detale będą ze sobą współbrzmieć. Poprawnym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i pewnie najistotniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a co więcej warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli gra toczy się o wagę kufra, przed kupnem warto dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za jakie trzeba dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, lecz postawmy na solidną firmę.